Miks tellida üldehitus teenus Karral Ehituselt?

Pakume esmajärgulist üldehitusteenust suurepärase hinnaga! 

Meie usaldusväärne ja kogenud ettevõte pakub kõrgeima kvaliteediga üldehitusteenuse terviklahendusi vastavalt tellija vajadustele, projektist lõppviimistluseni. Garanteerime oma klientidele alati esmaklassilise tulemuse!

Meie asjatundlik meeskond koosneb oma ala spetsialistidest, kes leiavad alati parimad lahendused ning kellele meeldivad uued väljakutsed. Viime ehitustöid läbi hoolikalt, täpselt ja kiirelt; meie eesmärk on esitleda klientidele laitmatut tulemust. Lisaks on meil ulatuslik kogemuste pagas ja usaldusväärsed koostööpartnerid, tänu millele saame pakkuda kõrgekvaliteedilist teenust. Ehitustöödes kasutame vaid parimaid materjale ja tööriistu. Teostame nii peatöövõtte kui ka alltöövõtte. Meie peamised kliendid on firmad, korteriühistud ja eraisikud.  

Meie jaoks on olulised järgnevad väärtused

Z

Kõrgeim ehituskvaliteet

Hoolikalt läbiviidud ehitustöödega, mille tagamiseks on kõik meie töötajad kvalifitseeritud ja koolitatud ning kasutame vaid kvaliteetseid ehitusmaterjale ja tööriistu;

Kliendikesksus

Mida väljendavad kiire töö ja tähtaegadest kinnipidamine, kvaliteedinõuete täitmine, avatus klientide soovidele ning nende tähtsustamine, loomingulisus ja aktiivsus sobivate lahenduste otsimisel, positiivne suhtumine, suurepärane klienditeenindus, garantii tehtud töödele;

Jätkusuutlik ehitamine

Energia- ja loodussäästlike lahendustega;

Eetilisus

Ehk usaldusväärsus ja asjatundlikkus, ausus ja hindade läbipaistvus.

Mis on üldehitus?

Üldehitus on lai mõiste, mis hõlmab mitmesuguste hoonete ehitust ja erinevat tüüpi töid. Üldehituse alla kuuluvad muuhulgas äri- ja büroohoonete, tööstushoonete, avalike ja elukondlike hoonete (lasteaiad, koolid, eramud, ridaelamud, korterelamud), hotellide ja spaade, kaubandus- ja meelelahutuskeskuste jpm ehitus.

Üldehituse alla kuuluvad tööd:

  • Siseviimistlustööd – plaatimine, maalritööd, puit-, laminaat-, parkett- ja pvc-põrandad, seinte ja lagede viimistlus, värvimistööd, akna- ja uksepalede viimistlus, tapeetimine, seina- ja laeplaatide paigaldus, ripplaed, liistude paigaldus jne.
  • Välisviimistlustööd – välitingimuste hooldus-, remont- ja renoveerimistööd, fassaaditööd, soojustus- ja isolatsioonitööd (soojustamine penoplastiga, polüuretaanvahuga ja kivivillaga, laudise paigaldus, mineriit, luja, vineer, plekkprofiil, kivivooder jms) jne.
  • Betoonitööd – r/b elementide montaaž, r/b monoliittööd, vundamendi valamine, betoontarindid, põrandavalud, sise- ja välistrepid jne.
  • Kandvate ja mittekandvate seinte ehitamine
  • Katusepaigaldus
  • Müüritööd – sise- ja välisseinad, korstnad, aiad ja aiapostid, kivivooder jne.
  • ja palju muud 

Esimene samm üldehitustööde alustamiseks on meilt konsultatsiooni või hinnapakkumise küsimine. Selleks võta meiega julgelt ühendust. Vastame meeleldi kõigile Sinu küsimustele!

Võta meiega ühendust

Vallimaa 26-313
93817, Kuressaare
Saaremaa

E-post aadress


info@karralehitus.ee

Küsi pakkumist

9 + 13 =